Uwielbienie Jezusa w Centrum Miasta - na Kieleckim Rynku!

Inicjatywa

Pomysłodawcą i organizatorem uwielbienia na kieleckim rynku jest Wspólnota Ewangelizacyjna Zarażę Cię Bogiem. Myśl by nieść Jezusa całemu światu, a nie zamykać go w murach świątyni kiełkowała w nas od kilku lat i znalazła swój najpełniejszy wyraz w I Uwielbieniu na kieleckim Rynku „Do pełna, proszę” zorganizowanym w 2013r, w drugim pt. “Jezus Robi Różnicę” w 2014r., w trzecim “Kochaj w Nim” w 2015r oraz w czwartym “Mam alibi” w 2016r. W łączności z Duszpasterstwem Ogólnym Diecezji Kieleckiej i przy aktywnej współpracy wspólnot kieleckich i nieocenionej pomocy władz Kielc przygotowaliśmy zupełnie niezwykłe wydarzenie – uwielbienie i wywyższenia Jezusa Chrystusa obecnego w najświętszym sakramencie i zaprosiliśmy wszystkich kielczan by za darmo czerpali ze źródła Bożej miłości, do pełna.

Minione inicjatywy zostały ciepło przyjęte przez mieszkańców Kielc którzy w ilości kilku tysięcy gromadzili się na kieleckim Rynku. Radość na twarzach oraz szczególna cisza  podczas wywyższenia Jezusa były dla nas potwierdzeniem, że uwielbienie na Rynku jest pomysłem Duch Świętego i musi mieć swą kontynuację.

Zapraszamy na V odsłonę Uwielbienia w centrum miasta. To najbardziej elektryzujące spotkanie z Jezusem w Eucharystii w naszym mieście. W ubiegłym roku już ponad 3 000 osób przyszło na kielecki Rynek, aby doświadczyć niesamowitego spotkania. Za każdym razem, budujemy wspólnotę, która co roku daje świadectwo żywej wiary. Uczestnicząc w tym wydarzeniu stajemy się twórcami niesamowitej modlitwy i atmosfery, która zapada w pamięć. Kolejne spotkanie odbędzie się pod hasłem NIECH SIĘ STANIE.